Wanneer:
- 1x per week op maandagochtend
Tijd: van 11.30 uur tot 12.30 uur - 1x per week op woensdagmiddag
Tijd: van 13.30 uur tot 14.30 uur
Locatie: Sambeek
De mogelijkheid is er om 1x of 2x per week te trainen.
Intake voordat je start
Vooraf vindt er een intake plaats om je algehele gezondheid in kaart te brengen en zo doelgericht te kunnen trainen. Het komt ook voor dat cliënten door een specialist vanuit het ziekenhuis of door een huisarts worden doorverwezen. Bij bepaalde chronische indicaties zoals bijvoorbeeld COPD kun je vergoeding krijgen vanuit de basiszorgverzekering. Indien er geen sprake is van een chronische indicatie is trainen middels een abonnement of vanuit de aanvullende verzekering ook mogelijk.
Kosten COPD / Hartgroep:
- Intake €55,00 (eenmalig)
- 1x per week: €43,00 per maand
- 2x per week: €78,00 per maand
Data trainingen en lessen
Tainingen vinden wekelijks plaats op de vaste trainingsdag(en). Ben je verhinderd, bijvoorbeeld omdat je ziek bent, meld je dan af. Voor deze groep is geen inhaalles beschikbaar.
Belangrijke informatie:
Het abonnement is maandelijks opzegbaar. Afmelding kan via WhatsApp.
Bij afmelding bestaat de kans dat de plek in groep wordt opgevuld.
Informeer vrijblijvend naar de mogelijkheden door te bellen of een WhatsApp te sturen of mail jouw vraag via het contactformulier.